BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kur es varu nopirkt braukšanas biļeti?

Braukšanas biļetes Liepājas pilsētas sabiedriskajā transportā varat iegādāties vairāk nekā 70 tirdzniecības vietās dažādos pilsētas mikrorajonos,kā arī pie autobusa vadītāja: Liepājas Sabiedriskais transports.

Kā es varu uzzināt par izmaiņām kustības sarakstos?

Par izmaiņām varat uzzināt, zvanot dispečeru dienestam pa tālr. 80000078 (Liepājas pilsēta), mūsu Facebook kontā vai mājaslapā.

Kā rīkoties, ja es esmu aizmirsis vai atrodu kādu mantu autobusā?

Facebook platformā ir izveidota grupa Liepājas autobusu parks - atrasts, pazaudēts. Gadījumos, kad kaut kas ir nozaudēts vai atrasts mūsu autobusā, piesakieties šajā Facebook grupā un ielieciet ziņu. Gadījumā, ja neizmantojat sociālos tīklus, aicinām zvanīt mūsu dispečeriem.

Vai persona ar invaliditāti var izmantot sabiedrisko transportu bez maksas?

Personām ar I vai II invaliditātes grupu un personām līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti, kā arī personai, kura pavada personu ar I invaliditātes grupu vai personu līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti, ir tiesības bez maksas izmantot sabiedrisko transportlīdzekli,uzrādot atbilstošus dokumentus.

Kādi dokumenti ir jāuzrāda, ja persona ar invaliditāti vai tās pavadonis vēlas izmantot sabiedrisko transportu bez maksas?

Pirmsskolas vecuma bērni ar invaliditāti uzrāda invaliditātes apliecību.

Bērni ar invaliditāti, kuri apmeklē vispārējās pamatizglītības un vidējās izglītības iestādes, uzrāda invaliditātes apliecību vai invaliditātes apliecību kopā ar personu apliecinošu dokumentu vai skolēna apliecību, ja invaliditātes apliecībā nav fotoattēla.

Personas ar I vai II invaliditātes grupu uzrāda invaliditātes apliecību vai invaliditātes apliecību kopā ar personu apliecinošu dokumentu, ja invaliditātes apliecībā nav fotoattēla.

Personas ar I vai II invaliditātes grupu, kuras līdz 24 gadu vecuma sasniegšanai turpina vispārējās profesionālās, augstākās vai speciālās izglītības iegūšanu, uzrāda invaliditātes apliecību vai invaliditātes apliecību kopā ar personu apliecinošu dokumentu vai studenta apliecību, ja invaliditātes apliecībā nav fotoattēla.

Vai abonementa biļetes termiņu ir iespējams pagarināt?

Abonementa biļetēm nav iespējams pagarināt lietošanas termiņu. Aicinām izvērtēt braucienu skaita apjomu, pirms šī biļetes veida iegādes.