11.10.2021

Izmaiņas autobusu kursēšanā ar 18.10.2021

 

1. 7957 " Aizpute-Rīga" kustības saraksta izmaiņas.          
Reisa nr.6 attiešanas laiks no Aizputes būs plkst.7:35 ( patreiz 7:45), pienākšanas laiks galapunktā nemainās.          
2. 7937 " Rīga-Liepāja" reisos plkst.5:10 un 8:35 no Liepājas iekļautas papildus pieturas          
Iekļauta papildus pietura " Rudbāži"              
3. 6907 " Liepāja-Otaņķi-Nīcas centrs" samazināts reisu izpildes laiks          
Reisam plkst.6:50 no Liepājas AO samazināts reisa izpildes laiks par 10 min. Autobuss galapunktā ierodas 7:55 ( patreiz 8:05)    
Reisam plkst.8:15 no Nīcas centra samazināts reisa izpildes laiks par 10 min. Autobuss galapunktā ierodas 9:35 ( patreiz 9:45)    
Reisam plkst.14:00 no Liepājas (Kuršu iela) samazināts reisa izpildes laiks par 10 min. Autobuss galapunktā ierodas 15:20 ( patreiz 15:30)
Reisam plkst.15:35 no Nīcas centra ( patreiz 15:40)mainīts izbraukšanas laiks no galapunkta un samazināts reisa izpildes laiks par 10 min.  
Autobuss galapunktā ierodas 16:55 ( patreiz 17:10)                      
4. 7958 " Rīga-Vaiņode-Liepāja" reiss plkst.16:45 no Rīgas pagarināts līdz Liepājai        
Maršrutā 7958 " Rīga-Vaiņode-Liepāja" reisā plkst. 16:45 no Rīgas SAO autobuss plkst.21:25 turpina reisa izpildi līdz Liepājai  
5. 5350 " Liepāja-Priekule-Vaiņode" sestdienās reiss plkst.7:00 no Liepājas pagarināts līdz Internātskolai    
Maršrutā 5350 " Liepāja-Priekule-Vaiņode" sestdienās atklāts jauns apļveida reiss plkst.7:00 no Liepājas    
Vaiņodē autobuss iebrauc gala pieturā, kur Izlaiž/uzņem pasažierus, tad brauc tālāk uz internātskolu, kur pieturā uzņem/izlaiž pasažierus, krustojumā griežas pa labi un turpina ceļu līdz Vaiņodes gala pieturai, kur atkal uzņem/ izlaiž pasažierus un turpina ceļu līdz Liepājai. Svētdienās reiss   
plkst.7:00 no Liepājas AO tiek pildīts kā līdz šim.  
6. 7016 " Rīga-Kuldīga-Pāvilosta" kustības saraksta izmaiņas.        
Reisam plkst.15:00 no Rīgas SAO palielināts reisa izpildes laiks par 16 min. Autobuss galapunktā ierodas 18:58 ( patreiz 18:42)  
Reisam plkst.4:30 no Pāvilostas ( patreiz 4:45)mainīts izbraukšanas laiks no galapunkta un palielināts reisa izpildes laiks par 16 min.
Biļetes internetā