17.11.2021

Izmaiņas autobusu kursēšanā ar 22.11.2021

1. 7937 " Rīga-Liepāja" reisā plkst.7:05  no Rīgas SAO iekļauta papildus pietura:              

Iekļauta papildus pietura " Zirņi"                    

2.Mainīts maršruta 7958 " Priekule-Vaiņode-Rīga"  autobusa izbraukšanas laiks no Priekules            

Autobuss no Priekules izbrauks plkst.4:45 ( patreiz plkst.4:30)              

Priekule        4:45

Vaiņode        5:05

Vecbāta        5:10

Ceļmalas       5:24

Nīgrande      5:43

Zaņa              5:53

Ezere             6:07

Kursīši           6:22

Saldus AO    6:40-6:55

Brocēni         07:02

Blīdene         07:18

Biksti             07:30

Kaķenieki      07:36

Annenieki     07:40

Pienava         07:50

Kalnciema pagr.     08:10

Tīreļi             08:12

Benuži          08:21

Rīgas SAO     08:50

Biļetes internetā