11.04.2012

Maršrutos uz Rīgu autobusos pieejams bezmaksas internets


No 11. aprīļa "Liepājas autobusa parks” maršrutā LiepājaRīga - Liepāja saviem pasažieriem sāk piedāvāt bezmaksas Wi-Fi internetu.

 

"Esam gandarīti, ka šodien mūsu pasažieriem LiepājaRīga autobusos varam piedāvāt bezmaksas internetu, kas sabiedriskā transporta pakalpojumam piešķir daudz plašāku nozīmi, jo pasažieris brauciena laiku var pavadīt sērfojot interneta vidē. Bezmaksas internets autobusā nozīme plašākas atpūtas iespējas vai arī lietderīgāku brauciena laika izmantošanu darba vajadzībām. Esam pārleicināti, ka Liepājas autobusu parka klienti izmantos jauno pakalpojumu,informē LAP valdes priekšsēdētājs Māris Ārbergs.
 

Internets ir pieejams visos autobusos, maršrutā Rīga-Liepāja-Rīga. Iecere par WiFi pakalpojuma sniegšanu autobusu pasažieriem radās 2011.gadā, tagad to izdevies īstenot. "Liepājas autobusa parks” vienmēr bijis atvērts jaunām idejām, lai pilnveidotu un papildinātu pasažieriem sniegto pakalpojumu klāstu.

Papildināts 04.09.2013
Tagad bezmaksas Wi-Fi intenets tiek piedāvāts visos Dienvidrietumu lotes maršrutos, t.i. arī reisos uz Ventspili, Kuldīgu, Talsiem, arī Rīgas maršrutos caur Aizputi, Jelgavu, Vaiņodi.
 

Biļetes internetā