SĪKDATŅU IZMANTOŠANAS POLITIKA

Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē

AS “Liepājas autobusu parks” mājaslapā www.lap.lv tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā "cookies").
Sīkdatnes tiek izmantotas satura kvalitātes uzlabošanai, ērtākai lietošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām. Lietojot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz jūsu datoru vai mobilo iekārtu mājaslapas apmeklēšanās laikā. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājaslapas atmiņa, ļaujot mājaslapai atcerēties jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā, atcerēties jūsu norādītos iestatījumus. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai jūs personiski identificētu.

Kā mēs sīkdatnes izmantojam?

Mājaslapā www.lap.lv tiek izmantotas sīkdatnes, lai:

  • PHPSESSID - sessijas sīkdatne, kas tiek saglabāta tikai uz tekošo pārlūka lietošanas sessiju, tiek izmantota, lai nodrošinātu lapas darbību.
  • __cfduid - tiek izmantota, lai apliecinātu tiesības apmeklēt lapu, gadījumos, kur vairākiem apmeklētājiem ir vienāda IP adrese.
  • Google Analytics sīkdatnes - tiek izmantotas lai apkopotu anonimizētu statistiku par vietnes apmeklējumu. Sīkāka informācija par Google Analytics sīkdatnēm pieejama šeit.

Sīkdatņu kontrolēšana un dzēšana

Jūs jebkurā mirklī varat atteikties no sīkdatņu lietošanas. Ja vēlaties, varat sīkdatnes kontrolēt vai dzēst. Lielāko daļu tīmekļa pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu saglabāšana ierīcē. Ņemiet vērā, ka tad jums atsevišķi iestatījumi būs jāpielāgo katru reizi, kad apmeklēsiet vietni, turklāt, iespējams, daži pakalpojumi un funkcijas vietnē nedarbosies. Plašāk lasiet šeit: https://www.aboutcookies.org/.

Biļetes internetā