LAP piedāvā sešas stipendijas D kategorijas apmācībai - Pieteikšanās ir pagarināta līdz šī gada 23. martam!

Liepājas Autobusu parks sadarbībā ar autoskolu Credo Autoprieks piedāvā bezmaksas apmācību un garantētu darba vietu jaunajiem autobusu šoferiem.  Pieteikšanās ir pagarināta līdz šī gada 23. martam!

Apmācību norises vieta – Rīga.

Esošajiem C un C1 kategorijas vadītājiem un vadītājām tiek piedāvāta iespēja iegūt apmaksātu kvalifikācijas paaugstināšanu D kategorijas iegūšanai ar garantētu darba vietu starppilsētu autobusu reisu veikšanai.

Autoskola sadarbībā ar LIEPĀJAS AUTOBUSU PARKS ir izstrādājusi potenciāliem darbiniekiem izdevīgu apmācības formātu. Pēc sekmīgas programmas apguves, programmas dalībnieks/-ce: “LIEPĀJAS AUTOBUSU PARKS autobusu vadītājs/-a”, iegūst apmaksātu D kategoriju un darba iespējas!

Piesakoties autoskolas kursam autoskolas mājaslapā, pretendenti saņems e-pasta ziņojumu ar lūgumu iesniegt savu CV un motivācijas vēstuli ar norādi: “LIEPĀJAS AUTOBUSU PARKS autobusu vadītājs”, kas pēc tam tiks nodota LIEPĀJAS AUTOBUSU PARKS izskatīšanai un lēmuma pieņemšanai par mācību apmaksu un vienošanās noslēgšanu.

Lai uzsāktu mācības, kursantam būs jāiemaksā 150 EUR priekšmaksājums, ko var sadalīt divās daļās, lai garantētu savu dalību programmā un segtu sākotnējās izmaksas. Atbilstošiem pretendentiem, pēc D kategorijas iegūšanas apmācības un uzsākot darba attiecības LIEPĀJAS AUTOBUSU PARKS, darba devējs kompensēs apmācību izmaksas 540 EUR vērtībā!

Vairāk lasiet šeit! Pieteikties D kategorijas apmācībai un iespējai iegūt apmaksātu apmācību iespējams šeit.