Rīgas vilciena kursēšanas laikam tiks pieskaņoti sabiedriskā transporta reisi

Ņemot vērā to, ka AS “Pasažieru vilciens” izziņojusi jaunieviestā ikdienas vilciena Liepāja–Rīga–Liepāja atiešanas un pienākšanas laikus, lai nodrošinātu liepājniekiem iespēju nokļūt uz agro vilciena reisu plkst. 5, no 1. augusta tiks organizēti papildu Liepājas sabiedriskā transporta reisi.

Nokļūšanai Liepājas dzelzceļa stacijā uz Liepāja–Rīga vilciena reisu katru dienu (arī brīvdienās) tramvaja un autobusu maršrutos tiks nodrošināti agrie rīta reisi. 3. autobusa maršrutā “Pulkveža Brieža iela - Mirdzas Ķempes iela” reiss būs plkst. 4.24, bet 6. autobusa maršrutā “Slimnīca - Mirdzas Ķempes iela” reiss tiks uzsākts plkst. 4.25, pasažieriem jāizkāpj pieturvietā “Flotes iela”, kas ir vistuvākā pieturvieta dzelzceļa stacijai, un jāiet pāri gājēju tiltam. Savukārt tramvaja reiss maršrutā “Mirdzas Ķempes iela – Brīvības iela” aties plkst. 4.27. Šajos reisos būs derīgas visas tās pašas braukšanas biļetes, kas ikdienā, izmantojot Liepājas sabiedrisko transportu.

Sīkāk lasiet: https://www.liepajastransports.lv/lv/zinas/rigas-vilciena-kursesanas-laikam-tiks-pieskanoti-sabiedriska-transporta-reisi