Izmaiņas kustības sarakstos

Pašlaik nedarbojas tiešsaistes vietne marsruti.lv/liepaja

❗️Sakarā ar tehiskiem traucējumiem nedarbojas tiešsaistes vietne marsruti.lv/liepaja.

Detalizētāka informācija Liepājas sabiedriskais transports Facebook vietnē https://www.facebook.com/Liepajastransports

Tet Rally Liepāja

Saistībā ar FIA Eiropas rallija čempionāta posmu Tet Rally Liepāja no 14. jūnija līdz 19. jūnijam tiek slēgts Jaunliepājas tirgus laukums un ielas posmi ap to (Autoru, Jelgavas, Tirgus un Teodora Breikša iela).

Sabiedriskā transporta pasažieru ievērībai autobusi 22. maršrutā "Atmodas bulvāris - Pētertirgus" slēgtos posmus apbrauks pa Tirgus un Rīgas ielu. Bet otrā virzienā 22. maršruta "Pētertirgus - Atmodas bulvāris" autobusi slēgtos posmus apbrauks pa Rīgas un 1905. gada ielu.

Minētajā laika posmā pieturvieta uz Tirgus ielas ar nosaukumu "Teodora Breikša iela" virzienā no Pētertirgus būs slēgta.

Triatlons Liepājā 3.jūnijā

Sestdien, 3. jūnijā, pilsētā norisināsies sporta sacensības "Liepājas triatlons", kura laikā paredzēti satiksmes ierobežojumi Lībiešu ielā.
Sacensību dēļ tiks atcelti divi 8. maršruta "Līva - Šķēde" reisi — plkst. 12.00 no pieturvietas "Līva" un plkst. 12.45 no pieturvietas "Šķēde".

 

REISU IZPILDE PIRMDIEN 29. MAIJĀ

REISU IZPILDE PIRMDIEN 29. MAIJĀ

Pasažieru ievērībai! 

Šodien, 29. maijā, reisu izpilde notiek pēc darba dienu grafika. 

Sveicam Latvijas izlasi ar vēsturisko uzvaru! 

Jūsu Liepājas autobusu parks 

Pasažieru ievērībai

Cienījamie pasažieri! 

Sakarā ar veicamiem ielu pārbūves darbiem Ganību un Ezera ielu krustojumā, no 18.aprīļa tiek mainīta autobusu maršrutu Nr. 3, 4, 9, 10 un 10A satiksmes shēma. Satiksme notiks pa Pļavu ielu. Papildus informējam, ka pietura “Ganību iela”, kas atrodas uz Ezera ielas, pārcelta pie Pļavu ielu un Ezera ielas krustojuma.

 

Aktuālās izmaiņas no 1.aprīļa

No sestdienas, 1. aprīļa, 8. maršruta autobusi sāks kursēt pēc pavasara kustības saraksta. Jau tradicionāli, sākoties sezonālajiem darbiem mazdārziņos, reisu skaits 8. maršrutā tiek palielināts.

Detalizētu informāciju var atrast https://www.liepajastransports.lv/lv/zinas/no-1-aprila-8-marsruta-autobusi-saks-kurses-pec-pavasara-kustibas-saraksta

 

Aktuālās izmaiņas
  •  
  • No 1. februāra stājušās spēkā vairākas izmaiņas Liepājas sabiedriskā transporta maršrutu tīklā un autobusu kustības sarakstos. Liepājas Sabiedriskais transports aicina pievērst uzmanību šādu autobusu kustības sarakstiem: 4., 9., 10., 10A, 11., 11A, 12., 22., 23., un 25. maršruta.

    1. maršruts “Pulkveža Brieža iela - Lauku iela” vairs netiks atjaunots. 

  • Viena brauciena biļete, 10 braucienu biļešu komplekts un vienas dienas biļete, kas iegādātas līdz 2022. gada 31. decembrim, izmantojamas līdz 2023. gada 31. janvārim.
  •