Sīkdatņu izmantošanas politika

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek nosūtītas uz jūsu ierīces atmiņu tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes vietni vai uz citu vietni, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas tīmekļa vietnes atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu ierīci nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestatījumus vai uzlabot lietotāja ērtības.

Izmantotās sīkdatnes var iedalīt tehnoloģiski nepieciešamās sīkdatnes, bez kurām pakalpojuma izpilde tehnoloģiski ir neiespējama vai būtiski apgrūtināta, un analītiski statistiskās sīkdatnes. Analītiskās sīkdatnes izmanto, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu datu plūsmu. Šāda veida analītiskām sīkdatnēm ir nepieciešama jūsu atļauja.

Attiecībā uz tehnoloģiski nepieciešamajām sīkdatnēm tīmekļa vietnes lietotāja piekrišana netiek prasīta, jo šīs sīkdatnes nodrošina pilnīgu un nepārtrauktu www.lap.lv tīmekļa vietnes satura attēlošanu un darbību, lai jūs varētu saņemt atbilstošu digitālās pārlūkošanas un tiešsaistes lietošanas pieredzi. 

Apmeklējot šo tīmekļa vietni, lietotājam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Atļaut visu”, tas nozīmēs, ka jūs esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa vietnē un Jūs apstiprināt, ka esat iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm, to izmantošanas nolūkiem, gadījumiem, kad informācija tiek nodota trešajām personām.

Jebkurā brīdī jūs varat mainīt to, kādas sīkdatnes ļaujat mums izmantot, vai atteikties no sīkdatņu izmantošanas. Jūs varat atteikties no visām sīkdatnēm, izņemot nepieciešamajām. Jums ir tiesības nepiekrist statistisku datu veidošanai, uzkrāšanai un apstrādei, jebkurā laikā manuāli atslēdzot sīkdatņu apstrādes mehānisma lietošanu pārlūkprogrammā.  Piemēram, ja jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Noraidīt”, tas nozīmēs, ka jūs atteiksieties no visām  sīkdatnēm, izņemot nepieciešamajām sīkdatnēm.

Papildu informāciju par sīkdatnēm, tostarp par to, kādas sīkdatnes ir iestatītas Jūsu datorā un kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org.

Ja jums ir jautājumi par personas datu apstrādi aicinām iepazīties ar Privātuma politiku,  vai sazināties ar mums. Mums ir tiesības jebkurā brīdī izmainīt šo Sīkdatņu izmantošanas politiku. Visas izmaiņas Sīkdatņu izmantošanas politikā tiks publicētas www.lap.lv.